Hokejisté Chebu chtějí vyhrát krajskou ligu

27. říjen 2015 | 20:56
Václav Kmoníček. Foto: archiv MojeChebsko.czVáclav Kmoníček. Foto: archiv MojeChebsko.cz

Cheb - Trenérský přesun doslova z jednoho konce republiky na druhý uskutečnil v září 2015 hokejový kouč Václav Kmoníček. Z Karviné zamířil do Chebu, kde se pokouší nastartovat místní tým k případnému postupu do vyšší soutěže.

Reklama

Jak se vám pracovalo v Karviné? Jakou jste si odnesl sportovní zkušenost?

Měl jsem možnost poznat hokej na Moravě, protože Karviná hraje druhou ligu a potkává se s velmi kvalitními soupeři. Vsetín, Přerov, Hodonín, Poruba, Opava, Břeclav, Technika Brno, Frýdek-Místek, to je jen dílčí výčet účastníků soutěže. Ve většině těchto měst panuje výborná hokejová atmosféra, Přerov postoupil do první ligy. Na druholigové zápasy chodí na Moravě na některých stadiónech tři až čtyři tisíce diváků. Prezident klubu v Karviné se snažil vytvořit dobré podmínky.

Proč jste v Karviné nezůstal?

Chtěl jsem se vrátit blíž k domovu. Přece jen Karviná je z Čech dost daleko. Dostal jsem nabídku z Chebu a domluvili jsme se na mém příchodu.

Jak si vedou hokejisté Chebu v Krajské lize Karlovarského kraje?

Máme za sebou první čtvrtinu základní části. Jsme druzí za Mariánskými Lázněmi, s nimiž jsme prohráli 7:8 v řádné hrací době a 6:7 po samostatných nájezdech. Obě mužstva jsou nějakým způsobem srovnatelná. Další týmy Vřesová, Trstěnice a Ostrov jsou slabší.

Jsou utkání zajímavá?

Třeba při zápase s Mariánskými Lázněmi jsme dvě minuty před koncem řádní hrací doby prohrávali 4:6 a dokázali jsme si vynutit prodloužení. Lidem se to líbilo. Jenom jsme byli trošku zklamaní, že jsme nevyhráli.

Čím to, že v soutěži padá hodně gólů?

Někdy se to tak vyvine, ale góly přece k hokeji patří. Nedávno jsem byl na extraligovém duelu Chomutova s Plzní s výsledkem 7:5, takže bych na tom neviděl nic mimořádného.

Jaké jsou cíle Chebu?

Chtěli bychom krajskou ligu vyhrát a pokusit se bojovat o postup. Ale jestli se nám to podaří, nemohu dopředu říci. Vypadá to, že se budeme s Mariánskými Lázněmi tahat o první místo.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

5 hvězdiček / Hodnoceno: 1x


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Bezohledný motorkář ujížděl policistům. Nakonec havaroval

Bezohledný motorkář ujížděl policistům. Nakonec havaroval

3/8 / AKTUALITY / MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - V úterý ujížděl ulicemi Mariánských Lázní bezohledný motorkář, který na sebe upozornil policejní hlídku zcela nedisciplinovanou jízdou. Ta ho posléze začala pronásledovat.


Dva lidi v Chebu málem zemřeli po otravě oxidem uhelnatým!

Dva lidi v Chebu málem zemřeli po otravě oxidem uhelnatým!

3/8 / AKTUALITY / CHEB - V úterý večer došlo k nepříjemné události v Chebu. Málem tam zemřeli po otravě oxidem uhelnatým 38letá žena a 47letý muž.


Cheb a další města jsou prošpikována kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Cheb a další města jsou prošpikována kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / CHEB, AŠ, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i ve městech na Chebsku. Dokonce nezahálejí ani soukromníci.


Novým starostou Chebu je Antonín Jalovec

Novým starostou Chebu je Antonín Jalovec

11/5 / AKTUALITY / CHEB - Novým starostou Chebu byl zvolen Antonín Jalovec (VPM-Alternativa). Místostarostou zůstal Zdeněk Hrkal (ANO) a novou místostarostkou byla zvolena Gabriela Licková (Koalice pro Cheb).
ZápadočeskýDeník.cz Novinky v regionech

Plzeňsko, Rokycansko, Klatovsko, Domažlicko, Tachovsko, Karlovarsko, Sokolovsko, Chebsko


MojeChebsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Kde se diskutuje?

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeChebsko.cz na Facebooku


Redakce MojeChebsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!