Plovárna Dřenice má novou pláž, bude i trampolína

12. duben 2016 | 19:20
Dřenice. Foto: archiv Město ChebDřenice. Foto: archiv Město Cheb

Cheb - Plovárna Dřenice na přehradě Jesenice prošla v minulých týdnech výraznou proměnou. Má novou pláž, přibude i vodní trampolína.

Reklama

„Nejprve bylo odstraněno veškeré rákosí a vzrostlá tráva. Poté byla odtěžena zemina a bahno a srovnán terén a na závěr sem byl navezen nový kvalitní písek, takzvaný kačírek. Úpravy přišly na necelých 130 tisíc korun,“ řekla chebská místostarostka Daniela Seifertová.V následujících letech by mělo být odvodnění hřiště na plážové vody.

Návštěvníci plovárny se mohou těšit také na další novou vodní atrakci. Loni za 250 tisíc korun město pořídilo loďky, šlapadla a vodní houpačku. Letos přibude velká vodní trampolína o průměru pět metrů se skluzavkou. Stát by měla přibližně 200 tisíc korun.

Plovárnu Dřenice provozuje od loňského jara na základě výsledků výběrového řízení spolek SK Juventus Cheb. Město je přitom s jeho působením zatím spokojeno.

„Ve své režii udělali spoustu úprav a oprav. Žádné negativní reakce jsme nezaznamenali ani od veřejnosti. Pravidelné kontroly na plovárně prováděli i členové sportovní komise. Dá se říct, že všechno fungovalo tak, jak mělo. Teď už je třeba si jenom přát, aby počasí letos vyšlo stejně jako vloni a návštěvníci plovárny si novou pláž a atrakce mohli dosyta užít,“ dodala místostarostka.

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Bezohledný motorkář ujížděl policistům. Nakonec havaroval

Bezohledný motorkář ujížděl policistům. Nakonec havaroval

3/8 / AKTUALITY / MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - V úterý ujížděl ulicemi Mariánských Lázní bezohledný motorkář, který na sebe upozornil policejní hlídku zcela nedisciplinovanou jízdou. Ta ho posléze začala pronásledovat.


Dva lidi v Chebu málem zemřeli po otravě oxidem uhelnatým!

Dva lidi v Chebu málem zemřeli po otravě oxidem uhelnatým!

3/8 / AKTUALITY / CHEB - V úterý večer došlo k nepříjemné události v Chebu. Málem tam zemřeli po otravě oxidem uhelnatým 38letá žena a 47letý muž.


Cheb a další města jsou prošpikována kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Cheb a další města jsou prošpikována kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / CHEB, AŠ, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i ve městech na Chebsku. Dokonce nezahálejí ani soukromníci.


Novým starostou Chebu je Antonín Jalovec

Novým starostou Chebu je Antonín Jalovec

11/5 / AKTUALITY / CHEB - Novým starostou Chebu byl zvolen Antonín Jalovec (VPM-Alternativa). Místostarostou zůstal Zdeněk Hrkal (ANO) a novou místostarostkou byla zvolena Gabriela Licková (Koalice pro Cheb).
ZápadočeskýDeník.cz Novinky v regionech

Plzeňsko, Rokycansko, Klatovsko, Domažlicko, Tachovsko, Karlovarsko, Sokolovsko, Chebsko


MojeChebsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Kde se diskutuje?

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeChebsko.cz na Facebooku


Redakce MojeChebsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!