Pokračuje rekonstrukce mariánskolázeňské ulice Palackého. Vyžádá si změnu zastávek MHD

12. duben 2016 | 19:54
Palackého ulice. Foto: archiv MojeChebsko.czPalackého ulice. Foto: archiv MojeChebsko.cz

Mariánské Lázně - Celková rekonstrukce ulice Palackého v Mariánských Lázních bude pokračovat 2. a 3. etapou. Práce budou probíhat v úseku mezi ulicemi Růžová a Kollárova v jízdním pruhu z centra do Úšovic.

Reklama

"Stávající vozovka bude vytěžena až na úroveň pláně a pláň sanována vytěženou štěrkodrtí. Dále budou uloženy konstrukční vrstvy, osazeny silniční obrubníky a zřízen záliv pro zastávku MHD. Nakonec budou položeny finální živičné vrstvy a provedeny sadové úpravy," informoval investiční technik mariánskolázeňského městského úřadu Jarmil Svoboda.

V průběhu prací budou realizována dopravně-inženýrská opatření. Doprava bude probíhat v jednom jízdním pruhu a bude řízená světelnou signalizací).

Během  víkendu 23. a 24. dubna 2016 dojde k úplné uzavírce ul. Palackého v useku u ulice Růžová a dopravu budou řídit poučení pracovníci zhotovitele, firmy COLAS.

Také dojde k následující úpravě provozu městské hromadné dopravy: Od pondělí 18. dubna 2016, od 8 hodin budou přeloženy zastávky MHD Lékárna o zhruba 100 metrů, resp. 150  metrů blíže ve směru k zastávkám Kovárna.

Během víkendu v sobotu  23. dubna a v neděli 24. dubna 2016 bude z důvodu prací a úplné uzavírky komunikace v prostoru křižovatky Palackého – U Nemocnice odkloněna trasa linky č. 7 následovně:

Linka pojede obousměrně po trase: Antoníčkův pramen - Tepelská – Skalníkova – Polní – Plzeňská – Kollárova – Hlavní – Nádražní náměstí a dále.

Z tohoto důvodu budou po oba dny zrušeny zastávky pro linku č. 7 Kovárna, Lékárna, Úšovická a Škola.

Na objízdné trase bude linka č. 7 stavět v zastávkách v Polní ulici, zastávky ZŠ Úšovice (stávající zastávky pro školní spoje linky č. 14) a na zastávkách Plzeňská STS (stávající zastávky linek č. 10 a č. 13).

Autor: Redakce

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat/zobrazit komentáře

KomentářeTop zprávy

Bezohledný motorkář ujížděl policistům. Nakonec havaroval

Bezohledný motorkář ujížděl policistům. Nakonec havaroval

3/8 / AKTUALITY / MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - V úterý ujížděl ulicemi Mariánských Lázní bezohledný motorkář, který na sebe upozornil policejní hlídku zcela nedisciplinovanou jízdou. Ta ho posléze začala pronásledovat.


Dva lidi v Chebu málem zemřeli po otravě oxidem uhelnatým!

Dva lidi v Chebu málem zemřeli po otravě oxidem uhelnatým!

3/8 / AKTUALITY / CHEB - V úterý večer došlo k nepříjemné události v Chebu. Málem tam zemřeli po otravě oxidem uhelnatým 38letá žena a 47letý muž.


Cheb a další města jsou prošpikována kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

Cheb a další města jsou prošpikována kamerami. Jsme sledováni na každém kroku?

16/5 / AKTUALITY / CHEB, AŠ, MARIÁNSKÉ LÁZNĚ - "Velký bratr se dívá." Žijeme v době, kdy jsme sledováni téměř na každém kroku. Všude kolem nás jsou kamery. V poslední době se zvýšil počet kamer i ve městech na Chebsku. Dokonce nezahálejí ani soukromníci.


Novým starostou Chebu je Antonín Jalovec

Novým starostou Chebu je Antonín Jalovec

11/5 / AKTUALITY / CHEB - Novým starostou Chebu byl zvolen Antonín Jalovec (VPM-Alternativa). Místostarostou zůstal Zdeněk Hrkal (ANO) a novou místostarostkou byla zvolena Gabriela Licková (Koalice pro Cheb).
ZápadočeskýDeník.cz Novinky v regionech

Plzeňsko, Rokycansko, Klatovsko, Domažlicko, Tachovsko, Karlovarsko, Sokolovsko, Chebsko


MojeChebsko.cz je součástí krajské redakce mediální skupiny MediaShow Group s.r.o.
Všechna práva vyhrazena.

Kde se diskutuje?

Chcete být v obraze? Sledujte nás!


Zprávy v RSS
MojeChebsko.cz na Facebooku


Redakce MojeChebsko.cz

Posílejte nám Vaše tipy, postřehy a fotografie. Rádi je zveřejníme!